چرا اپل در تولید و عرضه محصولات جدید خود سختگیر است و وسواس دارد؟

چرا اپل در تولید و عرضه محصولات جدید خود سختگیر است و وسواس دارد؟، اپل در تولید و عرضه‌ی محصولات جدیدش وسواس زیادی دارد. مدت‌هاست که اپل روی تعبیه‌ی شارژر خورشیدی در دستگاه‌هایش کار می‌کند. اما هنوز خبری از این تکنولوژی نیست. تکنولوژی NFC هم در مقایسه با رقبا، خیلی دیر به محصولات اپل راه پیدا کرد. در حالی‌که برای سامسونگ، «اول شدن»، ملاک برد در بازی است، اپل با تفکر آرمان‌گرایانه‌اش، خیلی‌وقت‌ها شانس اول بودن را از خود می‌گیرد. اپل تا از تجربه‌ی معنادار یک محصول مطمئن نشود، آن را روانه‌ی بازار نمی‌کند. شاید کسی که از داخل با فرایند‌های اپل آشنا باشد، بهتر بتواند دلیل رفتار پیچیده‌ی این شرکت را بیان کند. گویا این فرصت فراهم شده است.

ادامه مطلب: چرا اپل در تولید و عرضه محصولات جدید خود سختگیر است و وسواس دارد؟

چند نکته جالب در مورد محصولات شرکت اپل

چند نکته جالب در مورد محصولات شرکت اپل، توجه به جزییات، یکی از مهم‌ترین نکات محصولات اپل است. اپل حتی برای یک آیکون کوچک و ساده‌ی روی صفحه‌اش هم برنامه‌ریزی‌های زیادی می‌کند. توجه به جزییات در برخی مواقع برای کاربردی‌تر شدن محصولات است، اما در بیشتر مواقع جنبه‌ی ظاهری دارد و حس خوبی به کاربران‌اش می‌دهد. 

ادامه مطلب: چند نکته جالب در مورد محصولات شرکت اپل

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات لپ تاپ های صنعتی و لپ تاپ های مخصوص بازی

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات لپ تاپ های صنعتی و لپ تاپ های مخصوص بازی، هر روز در بازار لپ‌تاپ‌ها شاهد محصولات جدید و متنوعی هستیم که رفته‌رفته تشخیص آن‌ها از یکدیگر دشوار می‌شود. در این میان، انتخاب لپ‌تاپ برای افرادی که اطلاع چندانی از تفاوت‌ها و نوع کاربری آن‌ها ندارند، مشکل بزرگی محسوب می‌شود. فرض کنید که شما یک دانشجوی رشته مهندسی عمران هستید و برای شروع کار خود نیاز به یک دستگاه دارید که هم بتوانید به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید و هم برای حفظ و نگهداری اطلاعات مهم خود به آن اعتماد داشته باشید؛ مسلما این دستگاه باید توقعات شما را برای اجرای نرم‌افزار‌های مهندسی برآورده کند؛ یا شاید برای فرزندتان یک لپ‌تاپ ارزان‌قیمت نیاز دارید که بتواند تا حدودی بازی‌های کامپیوتری را هم اجرا کند. با ما همراه باشید تا برای شما دو دسته از لپ تاپ ها یعنی لپ تاپ های صنعتی و مخصوص بازی را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب: آشنایی با ویژگی ها و مشخصات لپ تاپ های صنعتی و لپ تاپ های مخصوص بازی

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات لپ تاپ های رده کاربری عمومی و لپ تاپ های مالتی مدیا

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات لپ تاپ های رده کاربری عمومی و لپ تاپ های مالتی مدیا، هر روز تولیدکنندگان لپ‌تاپ، مدل جدیدی را به بازار عرضه می‌کنند که قابلیت‌های متفاوتی دارند. حالا در میان این تنوع عظیم، چگونه می‌توانید لپ‌تاپی متناسب با نیازهای‌تان را پیدا کنید؟ ما لپ‌تاپ‌ها را به چهار دسته‌ی اصلی «صنعتی»، «مخصوص بازی»، «رده‌ی کاربری عمومی» و «مالتی‌مدیا» تقسیم می‌کنیم. در ادامه این راهنمای خرید با جزییات بیشتری به بررسی دو نوع از لپ تاپ ها یعنی لپ تاپ های رده کاربری عمومی و مالتی مدیا پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با ویژگی ها و مشخصات لپ تاپ های رده کاربری عمومی و لپ تاپ های مالتی مدیا

جاذبه های گردشگری استانبول

جاذبه های گردشگری استانبول ، استانبول ، شهری است رویایی در میانه دو قاره آسیا و اروپا و یکی از دوسداشتنی ترین مقصد های گردشگری در کلیه ی دنیا است .

بیشتر بخوانید جاذبه های گردشگری استانبول