معرفی بهترین‌ کرم‌های ضد چروک موجود در بازار
معرفی بهترین‌ کرم‌های ضد چروک موجود در بازار

معرفی بهترین‌ کرم‌های ضد چروک موجود در بازار، چروک شدن پوست از عوارض طبیعی فرآیند پیری است که با گذشت زمان از طریق متابولیسم سلول‌ها اتفاق می‌افتد. این فرآیند طبیعی بخشی از رشد طبیعی و تکامل بدن همه‌ی ماست. با این حال، عوامل مختلف می‌توانند فرآیند پیری و چروک‌شدن پوست را تسریع کنند یا از آن جلوگیری کنند که یکی از آن‌ها استفاده از کرم‌های ضد چروک است. در اینجا می‌خواهیم به بررسی و معرفی ۴ تا از بهترین کرم‌های ضد چروک محبوب در بازار بپردازیم.

معرفی بهترین‌ کرم‌های ضد چروک موجود در بازار

کرم ضد چروک نئودرم مدل Optimal Age-Stop حجم ۵۰ میلی لیتر

کرم ضد چروک نئودرم مدل Optimal Age-Stop در حجم ۵۰ میلی لیتر اولین کرم ضد چروک محبوبی است که قصد بررسی و معرفی آن را داریم. کرم یاد شده که بیش از هزاران نفر خرید آن را پیشنهاد کرده‌اند قیمتی مقرون به صرفه داشته و بسیار کاربردی است. این محصول خوب حاوی روغن دانه‌ی انگور، روغن جوانه‌ی گندم، شی باتر، رسوراتروکس که از انگور بدست می‌آید و دیگر مواد است که به سرعت جذب پوست شده و سبب افزایش نرمی و لطافت پوست می‌شوند. این کرم چروک‌های پوستی را به تعویق انداخته و در نتیجه پوست جوان‌تر و شاداب‌تر خواهد ماند. نکته‌ی مثبت دیگر در این محصول قابلیت استفاده از آن برای صورت و گردن است و مواد مضری مثل پارابن ندارد.

کرم ضد چروک سی گل مدل A.H.A 10% حجم ۴۰ میلی لیتر

کرم ضد چروک سی گل مدل A.H.A 10% در حجم ۴۰ میلی لیتر یکی دیگر از محصولات محبوب و کاربردی در این میان است که بیش از صد‌ها نفر خرید آن را توصیه کرده‌اند. این کرم حاوی ویتامین C و E است که در نتیجه‌ی این دو ویتامین از چروک‌های پوستی جلوگیری شده و پوست در زیر اشعه‌ی فرابنفش خورشید در امان خواهد ماند. ماده‌ی دیگری که در این محصول استفاده شده است اسید میوه نام دارد که این ماده تا حد بسیار زیادی چروک‌های پوستی را کاهش داده و سبب یکنواختی پوست صورت می‌شود. کرم یاد شده برای هر دو پوست خشک و چرب مناسب بوده و همچنین لایه‌برداری مناسبی هم انجام می‌دهد.

کرم ضد چروک روز نوکس سری Nuxuriance Ultra مدل Global حجم ۵۰ میلی لیتر

این کرم که حاوی SPF بوده ساخت کشور فرانسه است و ضد چروک بسیار قوی محسوب می‌شود. این کرم علاوه بر اینکه برای چروک‌های پوست صورت و گردن مناسب است یک آبرسان قوی و ضد آفتاب در خانه هم محسوب می‌شود و همه جوره از پوستتان مراقبت می‌کند. کرم ضد چروک روز نوکس از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB مراقبت می‌کند و پیشنهاد می‌شود که حتما در طول روز از آن استفاده کنید. علاوه بر این کرم ضد چروک نوکس یک کرم لیفتیگ و سفت کننده‌ی پوست هم به حساب می‌آید و بعد از استفاده از آن می‌تواند شفافیت و یکدست شدن پوستتان را به وضوح ببینید.